Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő (takarító berendezések)

  • CPH Kft.
  • Szekszárd, Tolna
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Kärcher ipari és háztartási takarító berendezések kereskedelmével foglalkozó CPH Kft.
újonnan nyíló szekszárdi üzletébe munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe

Követelmény:

  • műszaki végzettség
  • jó kommunikációs készség.

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő cég
  • versenyképes jövedelem
  • változatos munka, szakmai fejlődés
  • fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet.
Helyek Szekszárd
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre