Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ - Székesfehérvár

  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe.

LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • átlag feletti fizetés, egyéni megegyezés alapján
  • alapbér feletti jutalékos bónusz rendszer
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • munkaruha

Főbb feladatok:

  • a vevőkör kiszolgálása, szaküzletben való értékesítés
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, illetve vevőkör bővítése

Szakmai elvárás:

  • kereskedelemben eltöltött gyakorlat
  • az alábbi képesítések valamelyike: kereskedelmi-, középfokú műszaki-, gépész-, autószerelő- vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • számítógépes alapismeretek

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Pályázható telephelyek:

  • Székesfehérvár

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2019. július 31-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. augusztus 10.

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Bolti eladó, pénztáros, Gépszerelő, Karbantartó, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre