Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő, szállítmányozó, üzletkötő - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.30.

Értékesítő, szállítmányozó,üzletkötő

Feladatok:

  • B2B értékesítési folyamat, piackutatás, potenciális új ügyfelek feltérképezése, meglévő kapcsolatok erősítése
  • Értékesítési folyamat kialakítása, fejlesztése, üzletfejlesztés
  • Árkalkulációk, ajánlatok előkészítése, kidolgozása, nyomon követése,
  • Megrendelői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése
  • Reklamációk kezelése, jelentések, beszámolók, tervek készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, megbízókkal, belső munkahelyi vezetőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, kereskedelmi-, vagy közgazdasági terület)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Szállítmányozási, logisztikai piac ismerete, tapasztalat
  • Értékesítésben, szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Értékteremtő hozzáállás, nagyfokú önállóság, üzleti gondolkodásmód, gyors, precíz, együttműködő munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Veszprém

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre