www.cvonline.hu

Értékesítő (Sopron)

  • Company_icon Euronics Műszaki Áruházlánc / Vöröskő Kft.
  • Location_icon Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

SOPRONI ÜZLETÜNKBE

ÉRTÉKESÍTŐ

KOLLEGÁKAT KERESÜNK!

Ha szereted a műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk!

Fiatal, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladataid:

  • Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • Szaktanácsadás
  • Magas szintű vevőkiszolgálás
  • Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel

Elvárásaink:

  • Műszaki cikkek iránti érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség
  • Vásárlóközpontú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény alapú motivációs rendszer, versenyképes jövedelemmel
  • Cafetéria rendszerű extra juttatás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Sopron

Fényképes önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva várjuk.

Helyek Sopron
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre