Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő / Sales manager

  • ESMA Reklám ZRt.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Esma Reklám Zrt.

mely 1989. óta piacvezető szereplője a hazai közterületi média piacnak,

munkatársat keres

Amit kínálunk:

  • Kiváló, alkotó légkör, egy stabil, piacvezető cégnél
  • Versenyképes, korrekt, átlátható jutalékrendszer, hétszámjegyű havi jövedelem esélyével (fix + jutalék formájában)
  • Versenytárs mentes környezet
  • Önálló munkavégzés

Feladatok:

  • Reklámfelületeink értékesítése
  • Árajánlat készítés, szerződéskötés, ügyfélgondozás, jelentések.

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikáció
  • Szorgalom
  • Korrekt csapatjátékos személyiség, megfelelő egyéni ambíciókkal

Munkavégzés helye: Miskolc

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét a jövedelemigény megjelölésével várjuk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Key account manager
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre