www.cvonline.hu

Értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Laboratóriumi, analitikai, kémiai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, a piacon vezető szerepet betöltő, magyar tulajdonú vállalkozás keres gyakorlati tapasztalattal rendelkező

 Értékesítő munkatársat

Feladatok:

  • A kémiai analitikai műszer divízió termékeinek országos értékesítése meglévő és új partnerek felé
  • Értékesítési projektek teljes körű menedzselése
  • Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
  • Szoros, napi szintű kapcsolattartás a szakmai támogatást nyújtó munkatársakkal

Elvárások:

  • Nagy értékű műszerek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú műszaki végzettség (pl.: vegyész, vegyészmérnök, vízgazdálkodási mérnök, környezetgazdálkodási-, analitikai-, műanyagipari-, élelmiszeripari mérnök)
  • Magas szintű kommunikációs képesség és proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Magas szintű belföldi és külföldi termék tréningek
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
  • Sikerorientált munkahelyi légkör

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő értékesítői

munkát, küldje el önéletrajzát 2016.03.05.-ig  az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol