Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Értékesítő mérnök (kisfeszültségű energiaelosztás és installációtechnika)

Siemens Zrt.

siemens

siemens

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Low-voltage and Products (Kisfeszültségű energiaelosztás és installációtechnika) üzletág portfóliójának képviselete
  • Sales tevékenység folytatása: elsősorban kisfeszültségű berendezések, rendszer üzletek értékesítése, megszerzése
  • A berendezésgyártó, tervező, ipari végfelhasználó,  EPC (Engineering, Procurement and Construction), célcsoportoknál a vállalat számára releváns üzletek támogatása
  • Kapcsolattartás különböző célcsoportokkal elsősorban berendezésgyártókkal, tervezőkkel emellett ipari végfelhasználókkal, EPC-kkel,
  • Szoros együttműködés a szervezet belső csoportjaival, mint háttértámogatás, szerviz
  • Berendezésgyártók támogatása az ajánlatok kidolgozásában támaszkodva a háttértámogató csapatra
  • Berendezésgyártók műszaki kompetenciájának építése
  • Éves keretmegállapodások megkötése a berendezésgyártókkal

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Energiaelosztási termék, rendszer értékesítői pozícióban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Kisfeszültségű energiaelosztási, berendezésgyártói piac (vevők, piac, versenytársak) ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos

Mit érdemes még tudnod?

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség előny
  • Német nyelvtudás előny
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés
  • Céges autó
  • Középfeszültségű energiaelosztási piac ismerete előny

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Mi a Siemens?

Az energiaellátás, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire.
Infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mert azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzodat!
További információkat a siemens.hu weboldalon találsz.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre