Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő / Marketing munkatárs

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A Scanimpex Kft. jakuzzik és hidromasszázs kádak gyártásával és forgalmazásával és az ezekhez szükséges alkatrészek értékesítésével foglalkozik.
Pályázatot írunk ki az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • ügyfelekkel és partnerekkel való kapcsolattartás
  • árajánlatok készítése és nyomonkövetése
  • az értékesítéshez köthető marketing feladatok ellátása (hírlevél küldés, weboldalak aktualizálása)
  • viszonteladó partnerek látogatása
  • kimutatások készítése

Elvárás:

  • legalább kereskedelmi vagy gazdasági középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek; word, excel programok magabiztos használata
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jogosítvány
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önállóság
  • problémamegoldó képesség
  • precíz munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Pomáz

Várjuk a fizetési igénnyel ellátott, fényképes önéletrajzot.

Helyek Pomáz
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre