www.cvonline.hu

Értékesítő IX. kerület

  • A hirdetés 102 napja lejárt

Értékesítő munkatársakat keresünk Budapest IX. kerületébe!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Kapcsolattartás a régi ügyfelekkel
  • Vevők tájékoztatása a termékekről, keresztértékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Telefonos értékesítési tapasztalat előny
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség
  • Két műszak vállalása (08:00-16:20; 10:40-19:00)

Amit nyújtani tudunk:

  • Fix bér
  • Jutalék
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014