Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő (ipari automatizálás terület)

CPH Kft.
Régió: Szekszárd, Tolna

Hozzáadva: 2019.06.03.
Jelentkezési határidő: 2019.06.08.

Ipari automatizálási alkatrészek kereskedelmével foglalkozó CPH Kft.
szekszárdi munkahelyre
munkatársat keres

ÉRTÉKESÍTŐ

munkakörbe

Követelmény:

  • műszaki végzettség
  • pneumatika, elektronika szakismeret, jó kommunikációs készség

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő cég
  • versenyképes jövedelem
  • változatos munka, szakmai fejlődés,
  • fiatalos, jó hangulatú munkakörnyezet
Helyek Szekszárd
Tolna
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre