Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő - Győr

Man at Work Kft.
Régió: Budapest, Pest, Komárom-Esztergom, Fejér, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.05.10.
Jelentkezési határidő: 2019.05.31.

Értékesítő

Feladatok:

  • Polcrendszerek és állványrendszerek értékesítése
  • Meglévő ügyfélkör látogatása, kezelése és folyamatos bővítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyfelek tájékoztatása újdonságokról, akciókról, fejlesztésekről
  • Vevői problémák menedzselése
  • Ajánlatkérések begyűjtése
  • Értékesítési csapat koordinálása
  • Piacelemzés, versenytársak figyelése
  • Valós célok kitűzése és termékfejlesztési projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
  • A piaci stratégia meghatározása, portfolió tervek kidolgozása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 5-10 éves ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési szemlélet
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent!
  • MS Office erős felhasználói ismerete
  • Együttműködési készség
  • Rugalmas, önálló, terhelhető, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Határidők betartása
  • Műszaki affinitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:

Észak Dunántúl, Budapest, Komárom-Esztergom megye és Fejér, Győri központ!

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Budapest
Pest
Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre