Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTŐ - ÉS VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ-NÉMET NYELVTUDÁSSAL!

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Csorvás, Kecskemét

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Ügyfelünk egy szalma gyártó és forgalmazó cég, mely évek óta egy stabilan működő vállalkozás Bács-Kiskun megyében.
Elsősorban Németországba és Ausztriába értékesítenek darált, portalanított szalmát, melyet lóalomként, istállóalomként használnak fel.
Az értékesítési és kapcsolattartói  feladatok elvégzéséhez keresünk számukra olyan munkatársat, aki tökéletesen beszél németül, az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ - ÉS VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ MUNKATÁRS
Felsőfokú német nyelvtudással

Követelmények:
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, mely napi használathoz szükséges!
  • Kapcsolattartói, üzletkötő /vagy telefonos értékesítői munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office ismeretek, gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, munkavégzés
Feladatok:
  • Napi kapcsolattartás e-mailen és telefonon az ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megnyerése, árajánlatok készítése
  • Fuvarszervezések
  • Külföldi kiállításokon részvétel
Juttatások:
  • Stabil alapfizetés és teljesítményarányos jutalék

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar ÉS német nyelvű fényképes önéletrajzával és motivációs levelével pályázzon rá!
Helyek Csorvás
Kecskemét
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre