Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő- és alkalmazás technikai mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Partnerünkről

Nemzetközileg ismert, polimertechnológiával foglalkozó Pest megyei Partnerünk számára Értékesítő- és alkalmazás technikai mérnököt keresünk, aki a magyarországi ügyfél kapcsolatok ápolásával és az értékesítés műszaki oldalról való támogatásával foglalkozna.

Feladatok

A munkatárs feladata a műszaki és a minőséggel kapcsolatos vevői igények kezelése, az értékesítési csapat műszaki kérdésekben való támogatása, ügyfelek felé való komplexebb megoldások prezentálása, igényeik továbbítása a mérnökök számára, kapcsolattartás, továbbá a piac folyamatos figyelése.

Feltételek

Releváns műszaki végezettség, 2-3 év tapasztalat műszaki/ műszaki értékesítési területen, polimertechnológiára való rálátás, műszaki rajz olvasása, legalább középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (angol nyelvű betanulási folyamat, tréningek, műszaki leírások értelmezése miatt).

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést, emberközpontú vállalati kultúrát, rugalmas munkavégzést, home office lehetőséget, fejlődési lehetőséget, komplex műszaki kihívásokat, külföldi tréningeket, innovatív és stabil nemzetközi hátteret kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre