Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítő asszisztens - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XXII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Partnerünk a világ vezető bejárati rendszer szállítója. A cég rendelkezik a világon a legátfogóbb automatikus bejárati rendszer kínálattal. Termékeik között automata ajtók, ipari kapuk, gyorskapuk, hangárkapuk, dokkolóberendezések szerepelnek, amelyek értékesítésével, szervizével és karbantartásával foglalkoznak.

Csatlakozz csapatukhoz

Adminisztrációs és értékesítő asszisztensként!

Feladatok:

  • Az értékesítő kolléga munkájának segítése:
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Időpontok egyeztetése és találkozók szervezése telefonon, esetleg kapcsolattartó változások adminisztrálása, utánajárása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban, műszaki vagy gazdasági területen
  • Kezdeményező készség, talpraesettség, pontosság
  • Hosszútávú munkavégzés vállalása

Amit a cég biztosít:

  • Irodai környezet teakonyhával (kávé és tea)
  • Szupermarket és étkezési lehetőségek a közelben (Aldi és 1-2 étkezde, hamburgeres)

Munkaidő:
Hétköznaponként 8:00 és 16:30 között

Heti óraszám:
20 - 28 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XXII. kerület

Fizetés:
Br. 1150 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XXII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre