Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítést Támogató Szakértő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Találd meg az utad az Oney-nál!
Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Az Auchan csoportba tartozó, francia tulajdonú, a világ 11 országában működő, több, mint 2.900 alkalmazottat foglalkoztató, multinacionális pénzügyi szolgáltató cég magyarországi leányvállalata keres

Értékesítést Támogató Szakértőt

teljes munkaidőben budapesti munkavégzéssel

Főbb feladatok:

  • Részt vesz a kereskedelmi és marketing folyamatok kialakításában, elemzésében
  • Felméri, azonosítja a fejlesztéshez, javításokhoz szükséges lehetőségeket és támogatást nyújt ezek megvalósításához
  • Segítséget nyújt a területek közötti kommunikációban
  • Marketing tevékenység támogatása / marketing kommunikáció eszközök ellenőrzése
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Különböző kampányok koordinálása
  • Kereskedelem napi szintű támogatása
  • Kommunikációs anyagok dokumentációja
  • Részvétel vállalati / partneri projektjekben
  • Partnerekkel történő egyeztetések szervezése és lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség / Felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 2 - 3 év kereskedelmi és / vagy marketing tapasztalat
  • Kreativitás, rugalmasság
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés
  • Szervezőkézség
  • Magabiztos MS Office tudás
  • Angol / Francia nyelev tárgyalási szintű ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség, érdekes, változatos feladatok
  • Korszerű, kellemes munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Multinacionális háttér, hosszú távú munka- és karrierlehetőség

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével együtt  „Értékesítést Támogató Szakértő” hivatkozással.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi specialista
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing szakértő, Termékfejlesztési szakértő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre