Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési Vezető

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Partnerünkről

Értékesítési Vezetőt keresünk energetikával, automatizálással foglalkozó multinacionális Partnerünk részére. Az új munkatárs először ~10, majd 20-25 fős részleg vezetéséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja az értékesítő mérnökök vezetése, támogatása, globális értékesítési stratégia lokálisra alakítása, iránymutatás, végrehajtásának koordinálása, felügyelete, legnagyobb ügyfelekkel való kapcsolattartás. A pozícióhoz tartozik a nemzetközi kapcsolattartás a vezetőséggel, rendszeres egyeztetések.

Feltételek

Energetikai területen jártasság (lehetőleg elosztásmenedzsment-rendszerekkel kapcsolatban is), minimum 2-3 fős csapat vezetése területén szerzett tapasztalat (mutatószámok, ösztönzés  kialakítása). Folyékony angol nyelvtudás szükséges a nemzetközi tárgyalások miatt.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak versenyképes alapfizetést éves bónusszal, céges autóval, fejlődési lehetőséggel kínálnak.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre