www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • Company_icon Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Békéscsaba, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Magyar tulajdonú, gasztronómiai élelmiszer-nagykereskedelemmel foglalkozó megbízónk számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Az értékesítési terület célkitűzéseinek, terveinek megfogalmazása, végrehajtása.
  • Beosztott kollégák munkavégzésének koordinálása.
  • Az adott terület érdekeltségi rendszerének átalakítása.
  • Értékesítési volumen terv-tény adatainak nyomon követése, rendszeres értékelése.
  • Piaci folyamatok, versenytársak elemzése.
  • A vállalat árpolitikai alapelveinek kidolgozása a tulajdonosokkal közösen.
  • Élelmiszer-biztonsági rendszer előírásainak a kereskedelmi területen való érvényesítése.
  • Közreműködés a marketing és reklám feladatok kidolgozásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • 4-5 év élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • Megfelelő piacismeret releváns iparági szegmensben előnyt jelent.
  • Rugalmas, proaktív személyiség, jó fellépés.

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Hosszútávú biztos munkahely.
Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Területi képviselő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre