www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Lendületes és nagyratörő vagy? Sikeres karrier az álmod? Járasd csúcsra karrieredet a pénzügyi piacon! Értékes képzés, gyors előmenetel, kiváló kereset pályakezdőknek és pályamódosítóknak, szakmabelieknek.
Ha van benned vállalkozó szellem, mi mindent megadunk hozzá, hogy megszerezd a szükséges tudást!

Tartozz Te is a legjobban keresők közé. Lépj most, lépj egyre feljebb!

Belevágsz? Adj Lendületet a Jövődnek!

Feladatok:

  • Vezetőhöz tartozó pénzügyi tanácsadók támogatása, értekezletek tartása, motiválása, mentorálása
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Új, innovatív ötletek megvalósítása
  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Ügyfeleink elégedettségségének növelése
  • Célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • Szakmai múlt előny, de nem feltétel!
  • Meggyőző kommunikációs készség és értékesítési szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás
  • Határozott, siker- és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos szakmai  és vezetői képzések
  • Dinamikus, motivált csapat
  • Teljesítmény elérése és támogatása

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Helyek Magyarország
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Értékesítési igazgató
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.17.