www.cvonline.hu

Értékesítési vezető

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Lendületes és nagyratörő vagy? Sikeres karrier az álmod? Járasd csúcsra karrieredet a pénzügyi piacon! Értékes képzés, gyors előmenetel, kiváló kereset pályakezdőknek és pályamódosítóknak.
Ha van benned vállalkozó szellem, mi mindent megadunk hozzá, hogy megszerezd a szükséges tudást! Az Aegon Magyarország új, kiemelt programja lendületet ad ahhoz, hogy elindulj és karriert építs a pénzügyi piacon.

Tartozz Te is a legjobban keresők közé. Lépj most, lépj egyre feljebb!

Belevágsz? Adj Lendületet a Jövődnek!

Feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Igényalapú pénzügyi tanácsadási tevékenység
  • Ügyfeleink elégedettségségének növelése
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Részvétel az értékesítési akciókban

Elvárásaink:

  • Szakmai múlt előny, de nem feltétel!
  • Ügyfél-orientáltság
  • Meggyőző kommunikációs készség és értékesítési szemlélet
  • Jó problémamegoldó készség
  • Döntéshozatal és felelősségvállalás
  • Gyors tanulás, nagyfokú teherbírás
  • Rendszerben gondolkodó, célorientált jellem
  • Határozott, siker- és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális vállalat
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos szakmai  és vezetői képzések
  • Dinamikus, motivált csapat
  • Teljesítmény elérése és támogatása

 Lépj velünk! Küldd el fényképes Önéletrajzod!

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Biztosítási ügynök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Értékesítési igazgató
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.18.