Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron, Pest, Budapest, Győr, Csongrád

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.
Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, szegedi, budapesti és győri telephelyeire

munkakörbe keres kollégákat.

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Feladatok:
  • Árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • Beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • Gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • Aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok biztos ismerete
  • Magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Előny:
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat
Amit kínálunk:
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munka
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektíva
  • Sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • Folyamatos képzések, gyárlátogatások
Munkavégzés helye:
  • Győr, Budapest IX. kerület , Szeged
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küldd el motivációs leveled!
Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Budapest
Győr
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre