www.cvonline.hu

Értékesítési Tanácsadó

  • A hirdetés 151 napja lejárt

Szereted a kihívásokat és a rugalmas időbeosztást?

Szeretsz telefonon és személyesen kapcsolatokat ápolni, új embereket megismerni?

Fuvarszervezéssel foglalkozó, professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatárst keresünk

  • kellő eredmény elérése esetén a munkaidőddel magad rendelkezel
  • stabil, megbízható vállalkozás vagyunk és hosszútávon gondolkodunk
  • modern, színvonalas munkakörnyezetet, jó hangulatú munkahely
  • segítőkész munkatársak
  • versenyképes fizetés

Feladataid:

  • szolgáltatásunk értékesítése, megrendelésszám növelése
  • új partnerek felkutatása
  • meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, személyes megkeresésük
  • cégünk rendezvényeken való képviselete

Amit Tőled várunk:

  • aktív, tárgyalóképes német vagy szlovák nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs készség és tárgyalóképesség
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság

Munkavégzés helye: Budaörs

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Telefonos értékesítő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német, Szlovák
Aktiválás időpontja 2018.02.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre