Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési Tanácsadó – Kecskemét

HAYS Hungary Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.12.11.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

Partnerünkről

Területi Képviselő kollégát keresünk gyártással foglalkozó népszerű német multinacionális Partnerünk számára, aki a belföldi meglévő és új ügyfelek felé való értékesítés menedzseléséért lesz felelős.

Feladatok

A munkatárs célja a belföldi partner vállalatok felé való értékesítés teljeskörű lebonyolítása, portfolió menedzsment, a vállalat képviselete ügyféltárgyalásokon, ajánlatok elkészítése, értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása. A későbbiek során pedig Key Account Manager feladatkör betöltésére is lehetőség nyílik.

Feltételek

Minimum 0.5-1 éves tapasztalat értékesítő/sales-es munkakörben, alapos, percíz, határozott személyiség. Előny a gyártó területtel foglalkozó multinacionális jellegű cégnél szerzett tapasztalat.

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat kiemelkedő fizetést, vállalati autót magánhasználatra és bónuszrendszert ajánl, innovatív multinacionális környezetet, előrelépési lehetőséget Key Account Manager irányba.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre