Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Értékesítési támogató referens – Műszaki előkészítés terület

Viapan „Dologidő” Kft.
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.14.
Jelentkezési határidő: 2019.10.01.

Energetikai szolgáltatások területen meghatározó multinacionális partnerünk számára keresünk Értékesítési Támogató Referens kollégát műszaki előkészítés területre.

Milyen feladatai lesznek?

  • Elektromobilátáshoz kapcsolódó projektekben támogatja a műszaki előkészítő és az alvállalkozói kapcsolattartó munkáját az ajánlatok műszaki: üzleti előkészítésben és az e-mobilitási projektek végrehajtásában.
  • Projekt előkészítési és végrehajtási dokumentációkat készít és azokról adatbázist vezet.
  • Projekt státuszokat vezet és azokból összesítéseket készít.
  • Teljesítésigazolási dokumentációt készít és azokról naprakész nyilvántartást vezet.
  • Az ajánlatkészítési folyamat részeként szükség esetén részt vesz helyszíni felméréseken, a felmért adatok, információk feldolgozásában és rendszerszintű nyilvántartásában, összehasonlító elemzések készítésében.
  • A projektvégrehajtás részeként részt vesz az organizációkon, műszaki átadás-átvételeken és elvégzi az azzal összefüggő adminisztratív feladatokat.
  • A projektek előkészítése során folyamatosan törekszik az ügyfélelégedettség fenntartására és megoldja az esetlegesen felmerülő problémákat.
  • Hálózati szervezeti egységekkel, alvállalkozókkal és egyéb csoporttagokkal való együttműködés kialakítása és működtetése a sikeres projektelőkészítésben.
  • Nyilvántartja az E-mobilitási alvállalkozókat és a velük való napi kapcsolatot adminisztratív tevékenységével támogatja
  • Részt vesz az ügyfél részére készített ajánlatok műszaki, üzleti ajánlatrészek összeállításában, kapcsolódó adminisztratív feladatokat elvégzi
  • Részt vesz az alvállalkozók ajánlatát és teljesítését megalapozó dokumentumok beszerzésében
  • Részt vesz a projektek műszaki költségeinek összeállításában és felügyeli a projekt költségvetés tartását

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Projekttámogató, projektelőkészítő vagy projektmenedzseri tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (mindenképp szükséges)

Előnyt jelent:

  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Iratkozzon fel állásértesítőre