www.cvonline.hu

Értékesítési szakértő (Szombathely)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szombathely, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

MÁV-csoport

ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKÉRTŐ

munkatársat keresünk

Szombathelyi Értékesítési csapatunkba keresünk szakértőt, aki szívesen egyeztet céges partnerekkel, kollégákkal, és a kapcsolódó adminisztratív feladatokat is ellátja. Jelentkezzen hozzánk még ma!

Feladatok

  • kapcsolattartás a meglévő céges partnerekkel, intézményekkel, szervezetekkel
  • értékesítési projektek keretében új ügyfelek felkutatása
  • előkészíti és folyamatosan figyelemmel kíséri az értékesítési szerződéseket
  • havijegyes partnerek segítése, igényeik kiszolgálása
  • területi rendezvények feltérképezése, a rendezvényekre történő zökkenőmentes utazás intézése
  • a területi értékesítők munkájának segítése a csoportos utazások terén

Munkakör betöltésének feltételei

  • diplomával igazolt főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent

  • kereskedelmi, értékesítési tapasztalat
  • idegen nyelv (angol, német) társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés, kötetlen munkarend
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400-Ft, Szép Kártya nettó 92.900-Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény számos külföldi vasútvonalon
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (alapbér 3,5%-a)

Munkavégzés helye
Szombathely

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Gőcziné Czeglédy Hajnalka 1/517-1894 / 07-18-94

2018. augusztus 16.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Szombathely
Vas
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista, Key account manager, Területi képviselő
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre