Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési projektvezető

Régió: Törökbálint, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.27.

A Cvonline.hu partnere egy az ipari technológiák forgalmazásával, komplex, az Ipar 4.0 elvárásainak is megfelelő megoldásokkal foglalkozó, a piacon meghatározó szerepet betöltő 19 éves partnerünk keres

munkatársat.

Feladatok:

  • vidéki tárgyalásokat lebonyolítani új, potenciális partnercégek tulajdonosaival, felső vezetőivel
  • feltárni a fejlesztési igényeket és ezek alapján megtervezni a projekteket
  • egyeztetni az ügyféllel a műszaki, gazdasági elvárásokat, szakmai tanácsokat adni, azokat elfogadtatni
  • kiválasztani és összeállítani az ajánlatok paramétereit
  • a feltárt, valós ügyfél igények alapján megtervezni és végrehajtatni az ügyfél cégére szabott projekteket
  • szerződéseket kötni
  • folyamatos kapcsolatot tartani a meglévő ügyfeleinkkel az általuk már megszokott, professzionális színvonalon
  • megszerezni és folyamatosan bővíteni a termék és technológiai ismereteket
  • szakmai rendezvényeken képviselni a cégünket (külföldön is)
  • adminisztrálni

Szakmai elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • az értékesítési szakma ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • valós és erős felhasználói számítógépes ismeretek (elsősorban MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • autóvezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • tapasztalat a gyártás és / vagy alkalmazás-technológia területén
  • gyakorlati jártasság a forgácsolás és/vagy a lemeztechnológiákban
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • tárgyalóképes német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • olyan feladatkör, melyben ismeretlen az unalom és a rutin
  • használhatod a képességeidet, segítünk iparági szakértővé válnod
  • 21. századi munkakörnyezet és gondolkodásmód
  • piacvezető üzleti modell
  • csapatmunkára épülő vállalati kultúra
  • kiemelkedő motivációs rendszer
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • következetes, ám támogató vezetők
  • konkrét feladat és felelősségi körök

Munkavégzés helye: Törökbálint, vidéki utakkal

Cégünk komplett beruházás menedzsmentet nyújt partnerei számára. Amennyiben szívesen lennél részese, illetve alakítanád ezt a komplex folyamatot, küldd el önéletrajzodat.

Helyek Törökbálint
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre