Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési munkatárs

Trenkwalder Kft
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.09.14.
Jelentkezési határidő: 2019.11.06.

Szállodaipari Partnerünk részére keresünk értékesítési munkatársat.

  • Új üzleti partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a szerződött partnerekkel
  • Ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Az egyéni rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása
  • Partneradatbázis rendszeres és folyamatos frissítése és karbantartása
  • Értékesítési utakon, work shop-okon, kiállításokon való részvétel
  • A tevékenységéhez kapcsolódóan rendszeres és eseti kimutatások, elemzések elkészítése

  • Aktív, folyékony angol és német nyelvismeret
  • Idegenforgalmi vagy szállodaipari tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs képesség

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes juttatás csomagot
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2018.11.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre