Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési Munkatárs (Orvostechnikai Eszközök piacára)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

Nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő német vállalat magyarországi leányvállalata (az orvostechnikai üzletágban - Medical) azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörben keres állandó munkatársat.
Értékesítési munkatárs – kopó- és fogyóanyagok értékesítése (Hospital Consumables & Accessories) Magyarország területére

A munkakör fő célja: Értékesítési tevékenység, piacfejlesztés végzése kórház-szegmensben

Az ön új pozíciója:
  • Meglévő partnerekkel történő aktív együttműködés, partnerlátogatás
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések feldolgozása
  • Szakmai konferenciákon, kiállításokon való részvétel

Amire szüksége lesz a sikerhez:
  • orvostechnikai / kórházi területen szerzett értékesítési tapasztalat elengedhetetlen
  • műszaki / kereskedelmi / esetleg egészségügyi végzettség jó kommunikációs és prezentációs készség
  • határozott fellépés, rugalmasság
  • eredményorientált, önálló személyiség
  • mobilitás
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • "B" - kategóriás vezetői engedély megléte

Amire partnerünktől számíthat:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Európai cégkultúra, kreatív, dinamikus légkör
  • Jó hangulatú csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag

Amit tennie kell most:
A "jelentkezem" gombra kattintva, Önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre