Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER (14-9719)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Bács-Kiskun, Baranya, Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Tolna, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi, fémipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

(14-9719)

pozícióba.

Feladatok:

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati feladatok önálló ellátása,
  • Üzleti ajánlatok, szerződések és egyéb értékesítési dokumentációk készítése,
  • Teljes riportok elkészítése,
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása,
  • Új ügyfelek és/vagy értékesítési lehetőségek megcélzása,
  • Az ügyfélkapcsolat management és az értékesítés összehangolása a vállalat üzleti tervével,
  • A vállalat értékesítési terveinek kidolgozásában való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Fémipar területén szerzett értékesítői tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli bónusz és fizetés,
  • 13. havi fizetés,
  • Céges autó korlátlan magánhasználattal,
  • Laptop és telefon,
  • Hosszútávú együttműködés egy nemzetközi cégnél.

A munkavégzés helye: Pest megye központtal országosan

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9719”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre