Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor

  • RIO Design Kft.
  • Törökbálint, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Exkluzív bútor és designszalonunkba keresünk

pozícióba kollégákat.

Mottó: Elég ha dolgozni szeretsz! A többit megtanítjuk!

Feladatok:

  • Vevők tájékoztatása, kiszolgálása, értékesítés
  • Adminisztrációs munkavégzés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Árajánlatok elkészítése, nyomon követése
  • Értékesítés és az azzal kapcsolatos teendők koordinálása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Értékesítési és adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus, vevő centrikus, nyitott, kreatív személyiség

Előny:

  • Informatikai tapasztalat, szoftverek kezelése alkalmazása
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 6 órás munkaviszony
  • Exkluzív, elegáns munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Rio Design bútorstúdió, Törökbálint-MaxCity lakberendezési üzletház

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Iratkozzon fel állásértesítőre