Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési és vevőszolgálati asszisztens

  • AMSY Jelöléstechnika Kft.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő és bővülő, jelöléstechnikai berendezések kereskedelmével foglalkozó vállalat keres

Értékesítési és vevőszolgálati asszisztenst

Feladatok

  • partner kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása, ajánlatadás, rendelésfelvétel, számlázás
  • kiszállítások szervezése, vevői reklamációkezelés
  • készletállomány folyamatos ellenőrzése
  • havi forgalmi jelentések elkészítése
  • részvétel az értékesítési tervek elkészítésében
  • értékesítési elemzések, kimutatások készítése
  • kellékanyag beszállítókkal történő kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • stabil hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőségek
  • belső tréningek
  • segítőkész, összetartó csapat

Elvárás

  • középfokú végzettség
  • minimum 2-3 év releváns tapasztalat
  • alapfokú aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Strukturált gondolkodásmód, gyors tanulási képesség
  • Dinamikus, megbízható, precíz munkavégzés

Előny

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre