Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Értékesítési és ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest XIII. kerület)

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 99 napja lejárt

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Értékesítési és ügyfélszolgálati munkatárs
Budapest XIII. kerület

A Te feladataid:

  • Az UNIX Autó Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett néhány éves gyakorlat
  • Autóalkatrész ismeret előny, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Román nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit Neked kínálunk:

  • Kezdő juttatási csomag: havi Bruttó 290.000 Ft + cafeteria + mobiltelefon
  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre