Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési és szerviz asszisztens

Régió: Budapest, Pest, XIV. kerület

Hozzáadva: 2019.08.20.
Jelentkezési határidő: 2019.08.25.

Gondolta volna, hogy mi vagyunk az ország egyik legnagyobb múltra visszatekintő autós cége? A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel, autó bérbeadással foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően cégcsoportunkba új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

(BDC munkatárs)

Feladatok:

  • ügyfél igények fogadása, felmérése telefonon
  • megkeresések adminisztrálása, delegálása
  • gyors ügyintézés elősegítése, ügyfelek informálása
  • meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és írásban
  • kimenő hívások kezdeményezése
  • importőri felületekhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • ügyfélközpontú szemlélet és kereskedelmi véna
  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • lényeglátó és jó szervező készség, precizitás
  • gyors tanulási eredmény
  • erős számítógépes ismeretek
  • meggyőző személyiség

Előny:

  • stabil kommunikáció telefonon
  • járművek iránti érdeklődés és/vagy műszaki beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • idegen nyelv ismerete

Amit nyújtani tudunk:

  • fiatal, jó hangulatú csapat
  • szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség
  • stabil, folyamatos fejlődő cégcsoport

Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Tengerszem utca 59.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre