Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési Csoportvezető

OTP Bank NyRt.
Régió: IX. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.06.30.

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ
(Contact Center Supervisor)

Feladatok:

  • Az új belépő operátor kollégák sikeres szakmai és emberi integrációja a supervisori csoportba valamint a szervezetbe
  • Az éves értékesítési tervszámok ütemezett, ellenőrzött teljesítése
  • Akciók, kampányok, projektek lebonyolítása, támogatása
  • A rá bízott csoport vezetése, szakmai, értékesítési támogatása, motiválása
  • A mentori tevékenység irányítása a csoporton belül
  • Best prectise-ek áramoltatása
  • 10 perces megbeszélések tartása a csoport részére
  • Együttműködés az értékesítés támogató kollégákkal, coaching utánkövetés támogatása
  • A csoportjába tartozó operátorok értékelése a felettes vezető irányításával
  • Jelentések, adatszolgáltatások, nyilvántartások elkészítése, naprakész kezelése
  • Scriptek megszerkesztése

Akit keresünk:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 2 éves lakossági területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Humán beállítottság mellett, magas technikai beállítottsággal is rendelkezik
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés és tanulás iránt, ugyanakkor szem előtt tartja a munkatársak professzionális fejlesztését is
  • Magabiztos, határozott fellépésű, dinamikus cél- és eredményorientált személyiség
  • Kimagasló problémamegoldó és szervezőkészsége van
  • Kiváló kommunikációs és jó kapcsolatépítési készséggel rendelkezik
  • Tudja vállalni a hétvégi és ünnepnapi munkavégzést (csúsztatott műszakban)
  • Pályázati anyagát benyújtotta

Amit előnynek tartunk:

  • Pénzügyi / gazdasági végzettség
  • Utolsó 6 havi minőségi és értékesítési mutatói kimagaslóak valamint service eredményei megfelelőek

A benyújtott pályázati anyag tartalmi követelményei:

  • Pályázó önéletrajza
  • Koncepció arra vonatkozóan, hogy hogyan képzeli el a csapatának motiválását (felhasználható eszközök, módszerek és ezek alkalmazása - max fél oldalnyi terjedelemben)

Mindezért mit kínálunk?

  • Átlag feletti fizetést (magas alapfizetés + teljesítményarányos mozgóbér) a mindennapos kihívásokért
  • Esetenkénti jutalmat a kiválóan végzett munkáért
  • Cafetéria juttatásokat és magán egészségügyi ellátás lehetőségét
  • Képzéseket, tréningeket biztosítunk a folyamatos fejlődés érdekében
  • Csapatépítőket, szervezett kirándulásokat, közösségi eseményeket
  • Részvételi lehetőséget önkéntes programokban, CSR tevékenységben
  • Az OTP Bank múltjából eredő stabilitást és megbízhatóságot

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezési határidő: 2019. június 30.

Iratkozzon fel állásértesítőre