Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítési asszisztens

6x6 Taxi
Régió: XI. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.10.01.
Jelentkezési határidő: 2019.10.05.
header

A MUNKAKÖR A KÖVETKEZŐ FELADATOKAT TARTALMAZZA

  • Üzleti partnerektől érkező megrendelések rögzítése
  • Partner igényeknek megfelelő ügyintézés saját szoftver használatával
  • Árajánlatok készítése magyar és angol nyelven
  • Pályázati anyagok elkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a bel- és külföldi partnerekkel magyar és angol nyelven
  • Folyamatos összehangolt munka a társosztályokkal
  • "Hideg hívások", személyes felkeresések (nem házalás)
  • Statisztikák készítése, adminisztratív irodai feladatok
  • Értékesítési vezető részére szükség szerint személyi asszisztencia

AZ IDEÁLIS JELÖLTTŐL A KÖVETKEZŐKET VÁRJUK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) magasszintű használata
  • 100% kereskedelem központú attitűd és vevőközpontú gondolkodás,
  • Precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt,
  • Kiváló nyelvtani és kommunikációs készségek, stilisztikailag helyes kommunikáció

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENTHET:

  • Az angol nyelv magasabb szintű használata,
  • Német nyelvi ismeret,
  • Pályázati anyagok összeállításában tapasztalat,
  • Gyors gépelés,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Fejlődési lehetőség (szakmai tudás és angol nyelv tudás egyedi piacon)
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Kellemes irodai körülmények, családias légkör
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon, laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1116 Budapest

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi asszisztens, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre