Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Értékesítési asszisztens (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

  • Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
  • Budapest, Pest, XVI. kerület
  • A hirdetés 8 napja lejárt

Nemzetközi vállalatunk több mint 2 milliárdos forgalommal bíró műszaki szervizszolgáltatásokat nyújt a benzinkúttechnikai, ipari alkalmazások, valamint autómosó rendszerek tervezése, kivitelezése, szervizelése és kartantartása területén. Jelenleg bővülő csapatunkba keressük

Értékesítési asszisztens

munkatársunkat.

AMIT KÍNÁLUNK AZ ÖN SZÁMÁRA

  • Változatos, szerteágazó, izgalmas feladatok, a különböző projektek szervezése során, amelyből rengeteget tanulhat az új munkatársunk.
  • Fiatalos, lendületes csapatot, amelynek tagjaként mégis kellően önálló feladatokat láthat el.
  • Versenyképes bérezési rendszer, valamint munkavégzéshez mobiltelefon.
  • Egy stabil, fejlődő és jövőorientált nemzetközi vállalatot, amely büszke családias hangulatára.

FELADATOK

  • Leendő munkatársunk meglévő és leendő, elsősorban az autómosó üzletág tevékenységéhez kapcsolódó projektek teljesítésének folyamatában vesz részt:
    • árkalkulációk és árajánlatok készítése, ajánlatok elküldése és utánkövetése, a kereskedő munkatársak adatai alapján
    • ajánlatelfogadás esetén írásbeli visszaigazolás beszerzése, a szerződéskötés folyamatának támogatása,
    • napi kapcsolattartás a meglévő és leendő ügyfelekkel, valamint a teljesítésben résztvevő kollégákkal és a beszállító partnerekkel,
  • Az értékesítési tevékenység támogatása (autómosó üzletág, aviation üzletág, üzletkötők): nyilvántartások vezetése, továbbá eseti jelleggel különböző összesítések, jelentések, prezentációk készítése, közreműködés a döntéselőkészítő anyagok összeállításában.
  • Marketing kampányok előkészítésében való részvétel.
  • Segíti a Kereskedelmi Osztály kollégáinak munkáját, segítséget nyújt az adminisztrációs feladatokban.

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség, előny a felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten írásban és szóban egyaránt, emellett előny a német nyelvű nyelvtudás, de ez nem feltétel
  • 1-3 év tapasztalat projektadminisztráció, kereskedelem támogatás területén, de akár pályakezdő vagy még tanulmányokat folytató jelentkezőket is várunk
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Windows / Levelező rendszer / Office rendszer felhasználói szintű ismerete, illetve magas szintű Excel használat
  • Precizitás, pontosság,
  • Mind csapatmunkára, mind nagyfokú önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XVI. kerület.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XVI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre