www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (6320)

  • A hirdetés 1192 napja lejárt

Elvárások:
•Min. középfokú végzettség (előny kereskedelem, gazdaság területén)
•cseh, szlovák nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
•értékesítés területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos személyiség
•ügyfélorientált gondolkodás
•rugalmasság, megbízhatóság
•pontosság, precizitás
•terhelhetőség, magas stressz-tűrő képesség
•kitűnő elemző- és problémamegoldó készség

Előnyök:
•angol nyelv ismerete

Feladatok:
•telefonos kapcsolattartás a vevőkkel cseh ,  szlovák ill. angol nyelven, nemzetközi vevői megrendelések fogadása, rangsorolása és rendszerben történő rögzítése  és továbbítása
•értékesítés szervezése, lebonyolítása és a megfelelő termékforgalmi cél teljesítése, továbbfejlesztése
•meglévő  ill. új ügyfelekkel való szoros együttműködés
•termelési programok, stratégiák számítógépes rendszerben történő kidolgozása
•reklamációk gyors intézése
•üzleti adatok, információk bizalmas kezelése

Juttatások:
•alapbér mozgóbér
•étkezési hozzájárulás
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.