Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés támogató

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.05.23.

Partnerünk az 1995-ben megalakult PREVOTEX Hungary Kft. magas minőségű svájci, olasz, német és francia termékek széles skáláját képviselik.

Motivált és fiatalos csapatába keresünk

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ

munkatársat!

Feladatok:

  • kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
  • vevők igényeinek felmérése, árajánlatok készítése, nyomon követése
  • megrendelések feldolgozása
  • új ügyfelek felkutatása
  • értékesítés és szerviz napi munkájának adminisztratív segítése

Elvárások:

  • végzettség műszaki területen
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos ismerete
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség
  • elhivatottság, motiváció, szorgalom, pontosság a munkavégzés során
  • ügyfélközpontúság

Előny:

  • forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • forgácsoló szerszámgépek és kiegészítőik ismerete

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés és tapasztalat szerint
  • teljes munkaidőben való foglalkoztatás
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre