Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés támogató

  • CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 22 napja lejárt

A CIVIL Zrt. vagyonvédelmi vállalkozásunk

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ

munkatársat keres

A Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. a magyarországi vagyonvédelmi cégek egyik jelentős képviselője, aki negyed évszázada szolgáltatások széles skáláját nyújtja a megbízók értékeinek megvédése érdekében. Ha szeretnél egy nagy múlttal rendelkező vállalat tagja lenni, jelentkezz hozzánk.

Miért érdemes velünk dolgozni?

Hosszú távon számítunk szaktudásodra, ahol eredményeid eléréséhez képzésekkel és szakmai tanácsokkal járulunk hozzá. Egy sikerorientált csapat tagja leszel, ahol munkatársaid kiemelkedő szaktudással rendelkeznek. Munkád során kihívással teli, változatos feladatok elvégzésében veszel részt, ahol innovatív és kreatív ötleteidre számítunk. Eredményeidet megjutalmazzuk és mindig számíthatsz a támogatásunkra.

Csatlakozz hozzánk, ha:

Dolgozni akarsz és eredményeket produkálni. Ha megoldásokban gondolkodsz és nem kifogásokban. Ha fontos számodra a pontos és alapos munka. Kitartó vagy és szereted a kihívásokat. Szükségünk van arra, hogy a múltban bizonyíthatóan elért eredményeid legyenek és valós szakmai tapasztalattal rendelkezz. Ha magadra ismertél, ne habozz, jelentkezz hozzánk! Itt megvalósíthatod önmagad!

Feladatok, amelyekben számítunk rád:

  • vevői igények alapján díjkalkulációk és árajánlatok kidolgozásában való részvétel,
  • díjkövetés-és díjmódosítások koordinációja,
  • a szolgáltatási helyszín szakmai felmérésében, kockázatelemzés készítésében való együttműködés a projektvezető munkatársakkal,
  • értékesítéssel összefüggő adminisztráció elvégzése, szerződéstervezetek előkészítése, kontrollja, riportok készítése,
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, tájékoztatás,
  • elektronikus információs rendszer fejlesztésében való részvétel, annak koordinálása.

Amit kérünk tőled:

Rendelkezned kell felsőfokú végzettséggel (előny: gazdasági vagy pénzügyi) és minimum 3 év értékesítés támogatói vagy szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalattal. Munkádhoz szükséges, hogy felhasználó szintű MS Office ismeretek birtokában légy, továbbá kiváló szintű kommunikációs készségednek is hasznád veszed, írásban és szóban egyaránt.

A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen, hogy legyen B kategóriás jogosítványod, hiszen a partnerekkel, ügyfelekkel fogod a kapcsolatot tartani.

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési tanácsadó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi projektmenedzser, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre