Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés-támogató munkatárs

  • Az álláshirdetés holnap lejár

A SoftwareONE AG globálisan 122 országban jelen lévő meghatározó szereplője a szoftver piacnak. Az ügyfelek szoftverszállitási és –gazdálkodási igényeit a legújabb technológiával és teljeskörű szolgáltatáscsomagok nyújtásával szolgáljuk ki, legyen szó multinacionális, kormányzati vagy a kkv szektor szereplőjéről.

Magyarországi csapatunk bővítéséhez keressük új kollégánkat

értékesítés-támogató munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • értékesítési folyamatok támogatása: árajánlatok készítése és adminisztrálása
  • tenderanyagok, ajánlatok, szerződéstervezetek összeállítása
  • belső pénzügyi folyamatok támogatása
  • marketingtevékenységek szervezése, támogatása
  • irodai adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • nyitott személyiség és problémamegoldó képesség
  • marketing feladatatokra való nyitottság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • marketing területen szerzett tapasztalat
  • alapfokú informatikai ismeret
  • ERP rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • szolgáltatások értékesitésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási rendszer (alapbér + negyedéves bónusz)
  • telefon, notebook
  • nemzetközi csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • folyamatos képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Montevideo 2B.

Jelentkezési határidő az állásra:

2019.12.15.

Az állás kezdésének várható időpontja:
azonnal

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát “Álláslehetőség” tárggyal!

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre