Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés támogató munkatárs

  • Viessmann Technika Dombóvár Kft.
  • Dombóvár, Tolna
  • A hirdetés 46 napja lejárt

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Értékesítés támogató

Főbb feladatai lesznek:

  • Kapcsolattartás a projektben résztvevő területek vezetőivel, az értékesítő társaságokkal
  • Ajánlatkérések megvizsgálása műszaki megvalósíthatóság szempontjából
  • Ajánlatok készítése (konfigurátor, árlista kezelése)
  • Ajánlatkérések kapcsán koordináció a műszaki osztályokkal és a beszállítókkal
  • Az értékesítési vállalatok és a szakterületek között szükséges egyeztetések koordinálása
  • Projektek / megbízások teljeskörű technikai és kereskedelmi tisztázása a rendelésfeldolgozás átadására
  • Megrendelések dokumentációja a cég vállalatirányítási rendszerében
  • A piaci és célcsoport elemzésekben, valamint a tervezési folyamatban való közreműködés

Amit elvárunk Öntől:

  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Minimum 5 éves termelési/projekt menedzsment tapasztalat
  • Eredmény orientált, proaktív, kezdeményező személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felelősségtudat, tulajdonosi szemlélet
  • Pozitív, eredményorientált személyiség

Jelentkezésénél előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tapasztalat multinacionális vállalati környezetben
  • Ipari gyártó/termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat hasonló pozícióban
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP preferált)

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Ha úgy érzi szeretne csapatunk tagja lenni - kérem, küldje el fényképes magyar és német / angol nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Dombóvár
Tolna
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés > Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre