Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Értékesítés támogató munkatárs (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1504710
lejárt
FELADAT

Értékesítés támogatóként, egy olyan csapat részévé válhatsz, ami aktívan foglalkozik az ügyfelek ALL-IP migrációjával. Stratégiailag hozzájárulnak az értékesítési sikerek és az ügyfelek piaci növekedésének biztosításában.

Feladatok:

  • Meghatározott termékek aktív telefonos értékesítése, ügyfélkérések kezelése telefonon és e-mail-ben
  • ALL-IP értékesítés (NetAdds) a vállalati és egyéb üzleti rendszerekben
  • Az értékesítési csapat támogatása a különböző üzleti megoldások során
  • Együttműködés az értékesítési csapattal a nagy volumenű szerződések megkötése kapcsán
  • Részvétel a centralizált és decentralizált értékesítési (ALL-IP) kampányok megtervezésében, lebonyolításában és ellenőrzésében
  • Az ALL-IP migráció részeként a kisebb PBX rendszerek és az ezekhez kapcsolódó eszközök értékesítése, valamint tájékoztatás nyújtása
  • Ügyfél- és egyéb adatok kezelése MVInfo, Product Change Scheduler és Click-to-Order rendszerekben.
  • Szoros együttműködés a németországi értékesítési ágazatokkal az ALL-IP, valamint az ügyfélreleváns és a technikai szolgáltatások kapcsán.
PROFIL
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Folyékony NÉMET nyelvtudás, a minimum középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Tapasztalat üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Erős ügyfélorientált szemléletmód
  • Magabiztos kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Üzleti telekommunikációs folyamatok kiemelkedő szintű ismerete
  • MS Office magabiztos használata

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged
Iratkozzon fel állásértesítőre