Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.15.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Az NKM Energia Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.

Feladatok:

  • Telefonos értékesítés meglévő ügyfeleknek

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Heti minimum 16 óra vállalása, december 31-ig
  • Rövid távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1447 Ft/óra diákbér
  • Barátságos légkör
  • Iskolai elfoglaltságokhoz igazítható rugalmas beosztás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek VIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre