Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Értékesítés támogatási specialista

  • Az álláshirdetés ma lejár

Az Indamedia Sales

keres.

Itt a legtöbb, inkább az elnevezésében sokat ígérő pozíciónál változatosabb feladatok várnak rád: egyszerre szárnyalhat a kreativitásod, és közben kiélheted az excel-tábla kiszámítható nyugalmában az elemzőkészséged is. Ha szívesen dolgoznál együtt a hazai digitális piac legnépszerűbb kiadványaival, használnád napi szinten a szépérzéked és dolgoznál fel fontos adatokat –talán egymást keressük!

Feladataid lennének

  • népszerű portáljaink – az Indextől a Totalcaron át a Femináig - hirdetési ajánlatainak kidolgozása.
  • csodaszép prezentációk kreatív tervezése,
  • sok-sok adatból átgondolt elemzések, precíz riportok készítése,
  • új hirdetési megoldásainkat bemutató anyagok elkészítése,
  • közös munka a grafikusokkal, az értékesítési csapattal és a kiadványainkkal
  • részvétel a számodra leginkább testhezálló, tudásodat igénylő projektekben.

Sikeresen vennéd az akadályokat, ha

  • dolgoztál már hasonló munkakörben,
  • láttál már online médiacéget belülről,
  • van diplomád,
  • könnyen szót értesz bárkivel,
  • magabiztosan kezeled az excelt, a powerpointot, bátran nyúlsz a képszerkesztő programokhoz,
  • sokszor megkaptad már életed során, hogy remek szépérzékkel nyúlsz a szinte mindenhez,
  • szívesen végzel kreatív munkát, de a precizitás sem okoz gondot,
  • nem stresszel, ha több dologra kell figyelned,
  • bátran megszólalsz angolul, és
  • szeretsz önállóan dolgozni.

Amire te biztosan számíthasz tőlünk

  • megbízható munkaadói háttér, példás fizetési fegyelem,
  • képzések, hogy folyamatosan fejlődj,
  • változatos feladatok
  • motivált, jó fej munkatársak.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szívesen dolgoznál nálunk, és szerinted megfelelsz a fentieknek, a fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat ide várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens, Üzletfejlesztő
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing elemző, Marketing szakértő, Marketing tanácsadó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre