Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ERP értékesítési tanácsadó

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Megbízónk a világ egyik meghatározó ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) rendszer fejlesztője és tanácsadója. Jelenleg bővülő csapatukba keressük új munkatársukat

munkakörbe.

Feladataink:

  • Potenciális ügyfeleinkkel történő kapcsolatteremtés
  • Meglevő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése
  • Az igényeknek megfelelő megoldások, javaslatok prezentációja a döntéshozók részére
  • Árajánlatok elkészítése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Szakmai bemutatók megszervezése
  • A rendszer életciklusának nyomon követése
  • Piac és ügyfél specifikus értékesítési mutatók és trendek elemzése, konkurencia figyelés
  • Üzletpolitika szuverén, konzekvens képviselete az ügyfeleknél
  • Társosztályokkal való szoros kapcsolattartás

Leendő munkatársunk:

  • érdeklődik az informatikai piac iránt
  • szívesen foglalkozik B2B és megoldás centrikus feldatokkal
  • pro-aktív és nyitott személyiség, aki képes a meglévő és potenciális ügyfeleinkkel kapcsolatot építeni és ápolni azokat
  • kommunikációképes angol nyelvtudással bír
  • szuverén tárgyalási és prezentációs készség

Munkavégzés helye: budapesti központ

Ami kínálunk: megfelelő stabilitást jelentő alapfizetés + bonusz + telefon + laptop + vállalati autó saját használtra is, modern munkahelyi környezet

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, IT értékesítő, Key account manager, Key account manager
IT / Informatika > It szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre