www.cvonline.hu

Erősáramú vonalellenőr (Pécs)

  • A hirdetés 69 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Erősáramú vonalellenőr

Helység
Pécs

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések (műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • elvégzi az erősáramú berendezések technológiai-, és szakmai utasításokban az üzemeltetési szervezeti egysége számára
  • előírt ellenőrzéseket, vizsgálatokat, az elvégzett vizsgálatokat bizonylatolja
  • előre tervezetten - rendkívüli körülmények esetén soron kívül - önállóan felügyeleti tevékenységet végez, amely során felméri
  • a rendszer állapotát, megállapítja az esetleges meghibásodások, rongálások mértékét
  • az elvégzett vizsgálatok alapján javaslatot tesz a szükséges intézkedések megtételére (karbantartási tevékenységre,
  • beruházásra, felújításra, társ szakszolgálatok vagy külső szervezetek felé teendő intézkedésekre), illetve szükség szerinti azonnali intézkedéseket tesz

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség - érettségi
  • villamosipari szakképesítés
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • felsőfokú erősáramú mesteri szakképesítés
  • forgalmi vizsga

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatás Szépkártya
  • vendéglátás alszámlára
  • a bruttó alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszútávú, biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget

2017.12.12.

Bővebb felvilágosítást ad

Szokolainé Horváth Tünde 1/515-2355 / 05/23-55
Várjuk jelentkezését!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Energetika / Villamosság > Elektrotechnikus, Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.24.