Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő

Boschung EJT Kft.
Régió: Dévaványa, Békés

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.02.12.

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.

Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.

A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség
  • Erősáramú berendezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Rajzolvasási készség
  • Jó problémamegoldó készség, terhelhetőség

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • Autóvillamossági tapasztalat
  • Mestervizsga

Feladatok:

  • Speciális úttisztító gépjárművek összeszerelése
  • Autóvillamossági szerelés
  • Erősáramú szerelési feladatok
  • Hibafeltárás és javítás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Útiköltség támogatás
  • 1 Műszakos munkarend

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk.

5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Helyek Dévaványa
Békés
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre