Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Erősáramú Villanyszerelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.08.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi háttérrel rendelkező beton térkő- és lapburkolatgyártó partnerünkhöz keresünk munkatársakat.

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Naponta ellenőrizni, ill. tájékozódni a gépkezelők segítségével a gyártó gépsorok műszaki állapotáról
- A karbantartási utasításban foglaltak szerint naponta, hetente, havonta esedékes feladatok elvégzése
- A karbantartáshoz, ill. a folyamatos üzemeltetéshez szükséges elektromos alkatrészek és egyéb elektronikus kellékek meglétének figyelemmel kísérése
- Elektromos biztonsági berendezések folyamatos ellenőrzése, hiba esetén cseréje
- Az esetenkénti javítások, ill. a tervezett karbantartások szakszerű végrehajtása
- Felettes utasítása szerint a szakmai ismeret és tapasztalat alapján elvárható egyéb feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- Középszintű erősáramú szakképesítés
- Ipari számítógépekkel vezérelt berendezések üzemeltetésében és javításában szerzett tapasztalat
- 3 műszak vállalása (H-Szo)

- Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:

- Hosszú távú bejelentett munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
- alapbéren felüli juttatások:
o cafeteria szabadon választható elemekből
o teljesítményfüggő mozgóbér
o utazási költségtérítés
- fejlődési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre