Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő (XI. kerület)

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Erősáramú villanyszerelő

Főbb feladatok:

  • Erősáramú kapcsolószekrények összeállítása, szerelése, karbantartása tervrajzok alapján.

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Villanyszerelői végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • Erősárammal szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Pályakezdők számára fejlődési, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fizetés tapasztalattól függően: br. 260-360.000 Ft + teljesítményprémium
  • Egy műszakos munkavégzés hétfőtől péntekig napi 8 órában
  • Hétvégente céges buszjárat biztosított Mickolcra
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Teljesen bejelentett állás

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Kapcsolattartó telefonszáma: +36205152428

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre