Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Erősáramú villanyszerelő (XI. kerület, Budapest)

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 4 napja lejárt

Erősáramú villanyszerelőket

keresünk budapesti partnercégünk részére.

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Feladatok:

  • 04Kv – 35Kv-os kapcsolószekrények bekötése kapcsolási rajz alapján
  • Karbantartási feladatok

Elvárások:

  • Kapcsolószekrények szerelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés kapcsolási rajz alapján

Amit kínálunk:

  • Bruttó 350.000 Ft/hó fizetés
  • Cafeteria: nettó 16000 Ft/hó
  • 1 műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges:

Tel: +36 20 411 3921

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre