Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Érmefeldolgozó

  • CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.
  • Budapest, Pest, XIII. kerület
  • A hirdetés 6 napja lejárt

CRITERION Készpénzlogisztikai Kft.

munkatársat keres

BETANÍTOTT FIZIKAI MUNKÁRA
Budapestre

Ha kíváncsi vagy hogyan jut el egy érme a pénztárcádból egészen munkatársainkig, és milyen utat tesz meg, amíg újra visszakerül a zsebedbe jelentkezz hozzánk, megmutatjuk

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • érme darabszámának ellenőrzése, rendszerezése
  • érmefeldolgozó gépek kezelése, érmék csomagolása
  • értékzsákok átadása, átvétele, egyeztetése

TÉGED KERESÜNK HA:

  • jó fizikummal rendelkezel, és nem rettensz meg a kihívásoktól
  • nem hagyod, hogy maguk alá gyűrjenek az érmezsákok
  • boldogulsz a számítógépek világában
  • feddhetetlen az előéleted
  • terhelhető vagy és a monotónia sem fog ki rajtad

JELENLEGI ÁTLAGKERESET: 280-310 ezer bruttó / beosztástól függően

MUNKAREND: nappalos és éjszakás

ELŐNYT JELENT:

  • ha dolgoztál már hasonló munkakörben, vagy ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • könnyen megtanulható, felelősségteljes munkát végezhetsz
  • pihenőidőd van a műszak közben
  • teljes bejelentett munkabért kapsz, Széchenyi Pihenőkártyával kiegészülve
  • mindez központi helyen, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • segítünk abban, hogy egy jó közösség tagja lehess
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat munkakör feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 280
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre