Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Épületvillamossági tervező

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.

Az Ön új cége:

Épületvillamossági tervező pozíció nyitott nemzetközileg elismert villamostervező partnerünknél Budapesten. A cég 'A' kategóriás irodaházak, magas minőségű bevásárló központok, szállodák és ipari csarnokok erős- és gyengeáramú tervezésével foglalkozik. A 25 éves múltra tekintő családi vállalkozás mára már a piacvezető cégek egyike. Az innovatív és fiatalos csapat évente nagyjából 1.000.000 négyzetméter tervezését végzi igényes irodai környezetben.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági tervezőre:

- AutoCAD tervezői program használata
- Megrendelővel való kapcsolattartás
- Elosztó berendezések villamos tervezése
- Épületvillamossági tervezés (komplett erős- és gyengeáram)
- Projektek önálló ütemezése és lebonyolítása

Mire van szüksége a sikerhez?

- felsőfokú,műszaki végzettség (villamosmérnök)
- AutoCAD tervező program önálló használata
- Minimum 3 éves tapasztalat épületvillamossági tervezésben
- Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől?

- Modern irodai környezet, családias légkör
- Nagyvolumenű projekteken való részvétel
- Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, amely magában foglalja az egyéb juttatásokat is, teljesítményalapú bónusz, iskolázási és szakmai képzések támogatása)

Mit kell tennie most?

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre